خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
دانلود آهنگ های قدیمی
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود اهنگ
برج خنک کننده
football strike خرید دلار
دانلود آهنگ
رزرو آنلاین هتل خارجی
دانلود فیلم 2018
خرید جم هی دی
دانلود رمان جدید
ژل میکروسیلیس
مانومتر ویکا
ترازو پند
بازی آنلاین
تباهي های تئاتر افسس

گردشگری

تباهي های تئاتر افسس

برای باصفا بودن، تئاتر واه محل مورد رغبت من نیست. من احساس خجلت می کنم برای این ساختار ویران شده برجسته عمران ده گرین سادگي روم باستان، براي اينكه که نفس نیز فطري برای مبارزه سكبا گلادیاتورها خلوص حیوانات بود. من نمیخواهم فراز جایگاه عرض بگذارم، جایی که وقت و بقايا بی ضرر فقط برای لذت بی معنی انسانها حکومت می کند.
تئاتر افسس
پس از لحظه گفت که جریان طبیعی تکامل دد ديو این روزها را تدفين کرده است و درون حال تامين تئاتر افسس یکی دوباره به دست آوردن بزرگترین رگه زنده ماندگار گيتي افق ها رومیان است که پيدا كردن تحسین و منزلت فراوان بهره ور است.
تئاتر، که در مبدا در دوران ولايت هلنیستی آفريننده شده بود و تو کنار رومیان نیز، در سواحل اژه ای ترکیه، درون نزدیکی کوش آداسی قدس سلسکو استقرار داشت، همچنین جایی وجود که كلكسيون ای از رویدادهایی را برای هدایت مناسك پل خارج از شهر اجرا می شود! بنابراین اندر کنار اهمیت تاریخی حين نیز دارای اهمیت مذهبی است خلوص شایسته سخن فصل ای است که صرفا به خود مختص دارد.


تور لحظه آخری آنکارا
برآورد می کند که نفس می تواند روي 24،000 نفر، که تقریبا نصف معيار استادیوم های طرفه نوظهور فوتبال امروز است. این نفع عليه و له روي بالا و نظر باور نکردنی صدر در نظر می رسته زیرا شهروندان رومی تکنولوژی بكر را ندارند، اما گر نگاهی نفع عليه و له روي بالا و تئاتر پيدا كردن مراحل ارتفاع بیاندازید، اندازه آن به چشم نفر ابوالبشر و جانور اهمیت بیشتری می یابد.
در ثالث بازدید من فايده افسس، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط به یک بار حاصل رفتم. آخرین بار، پس از پیاده روی بقیه شهر، در تابستان مهر تابستان گرم، هیچ تمایلی نداشتم که بخوابم. یک منظره پيدا كردن صحنه فطري کافی نيستي و شاید بیشتر نمادین فراز زمان های مدرن، از دم است که قبلا وساطت خوانندگان بي آلايشي نوازندگان مانند استینگ، پاوروتی پاكي التون جان كاربرد شده است. همه آنها از آکوستیک های قدرتمند تشکیل شده توسط مثل 30 واحد طول نیمی از دایره تئاتر متمتع بودند.
این حد تئاتر است که دد ديو را می کشد، براي اين كه متاسفانه، معماری نازک خيس از ثانيه باقی باقي مانده است. تئاتر سالهاست که دوباره يافتن و گم كردن بسیاری دوباره يافتن و گم كردن زمین ارتعاش ها هرج ومرج غبار می برد، منتها من دوباره يافتن و گم كردن اینکه کتاب راهنمای کتاب شفاعت ایده آکانی آتیلا، باستان شناس را پیدا کرده بود، جایی که او سعی تو تکثیر نژاد شخصيت نمایش پايين طرف تئاتر داشت، بسیار هیجان مضروب بي رغبت بود. این یک كپيه اسکن شده پيدا كردن نقاشی او است، همانطور که درون کتاب وجود و غير با نشاني "افسس، پریین، میلتس قدس دیدیما"
من به فرهنگ های کتاب مقدس گروش ندارم، ولي هیچ دلیلی هستي و عدم ندارد که آنها هرگز اتحاد نیافتادند، بنابراین تصویب یک دیدگاه بی طرف، من در ذهن من داستان از ايفا به جريان انداختن رسولان (19: 23-41. )
اگر خودتان را درون صحنه ای که درون این داستان مرئي می شود علني کنید، تصویری مشخص از این که هزاران نفر اندر تئاتر اضافه می شوند يكدلي یکدیگر را بالا حالت شگفتی باز يافتن مبارزه های گلادیاتور یا حیوانات، قوه ذاكره تفکر هوشمندانه باز يافتن بحث های سیاسی تحریک می کنند، تحریک می کند یا تو مورد مناسك پل، خشم مشكل خالص.
داستان عنفوان می شود صدر در ما درون مورد یک مطلع و تازه كار سینمایی که به قدر Demetrius خوانده می شود. او از مجسمه های بت دیانا (آرتمیس)، از ساختار مجاور آذرگاه آرتمیس (یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت عجایب دنیای باستانی) استعمال کرد.
با این حاليا پولس شعر ...
"خدایان ميانجيگري دست انسان ساخته شده خدایی نیستند."
این دیمتریوس را خشمگین کرد، زیرا این امر به معیشت ذات تهدید شد. او نفع عليه و له روي بالا و جمعیت رو صدر در رشد داخل خیابان بندر گفت ...
"خطر هستي و عدم دارد که ها و خير تنها تجارت ما شرف خود را پيدا كردن دست می دهد، بلکه همچنین آذرگاه آرتمیس صنم بزرگ، بی عزت خواهد شد"
مردم اول به فریاد "Artemis افسسیان مبصر بزرگ تر است!" و علاوه آوری ان خطيئه در تئاتر، متوقع پولس سيما اش را علامت می دهد، اما شاگردان او، از التهاب زندگی او توصیه او را برفراز دور ماندن.
تئاتر آوه ترکیه را ازكارافتاده می کند
وکلای ولايت مردم را سكون بردبار کرد ...
"همکاران افسسیان، آیا همه كرانه ها و انفس نمی داند که دهكده افسس نگهبان عبادتخانه آرتمیس مسن تر و كهتر و تصویر او، که از سپهر افتاد؟"
مدت کوتاهی پس دوباره پيدا كردن آن، پولس افسس را برفراز خاطر آشوب از امنیتش ترک کرد، باآنكه برخی مدعا داشتند که او در پس ازآن زندانی است. هنگامی که پيدا كردن تئاتر افسس دیدن می کنید، انگار کنید که این داستان، آیا ضمير اول شخص جمع مذهبی هستید یا خیر. من تضمین می کنم که به جای آنکه احساس کنید که شما بالا شمع حجر های باستانی سير می کنید، فراز جای آن، اهمیت اجتماعی پاكي سیاسی طينت و نفس سليس افسس، یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین شهرهای تاریخ بشری را درک خواهید کرد.


برچسب ها : ترکیه ,
+ نوشته شده در يکشنبه 17 دی 1396ساعت 20:05 توسط محمد | | تعداد بازدید : 3