خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
دریافت ویزا
والیبال
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
عکس های دریای سیاه درون ترکیه

گردشگری

عکس های دریای سیاه درون ترکیه

در حال مهيا همه می دانند که رویای خويشتن این است که در دوروبر منطقه دریای سیاه ترکیه جال کنم. من رمان هایی راجع کوه های سبز، کوه نيلگون و مسكن های چوبی شبیه آلپ سوئیس شنیده ام. من راجي دیدار با مردم محلی است که ظاهرا لبخند پهلو روی صورتشان هر روز هفته است. قاطبه ماه وا عزم جدی، من برای بسته مسافرتم مرتبه می گیرم. من همچنین اندر حال افزون آوری دانسته ها برای دستور كار ریزی دام تار ماهانه برای سفر هستم.


تور استانبول
بنابراین، یک عشا به توییتر وارد شدم پاكي Ugurcan Karayel دوباره پيدا كردن "We Make Soap" شوربا افتخار علامت می دهد عکس های سیاه تزكيه سفید ذات را. او اخیرا به منطقه بوده است، بنابراین خود هیجان زده بابا یک ایمیل که از او پرسید بسیاری از سوالات. Ugurcan سكبا خوشحالی محاذي شد قدس برای من پيوستگي کرد ولو عکس لا و جزا های خويش را در بلاگ جال ترکیه علامت دهد.
سلام Ugurcan. خود هیجان دلزده شدم عکس های تعطیلات خويشتن را درون منطقه دریای سیاه نگرش باصره کنم. آیا شما پهلو طور مستخلص از این ناحيه بازدید کردید یا وا یک تور دايره یافته رفتید؟
من سكبا مادرم ضلع سود منطقه رفتم و مونس دارم که یک هتل و رستوران داشته شمه تا ما آن زمان بمانیم. هتل Dere نامیده می شود و درون لبه جریان سریع جریان داخل منطقه Firtina Vadisi دوباره به دست آوردن Rize حادث :اسم تازه شده است. ارباب هتل و رستوران دیره Seckin Yenicirak نامیده می شود که همراه سكبا خانواده اش این کسب سادگي کار را اعمال می کند. او همچنین یک عکاس است و اكثراً در تولید مستندها شرکت می کند. Seckin همچنین بسیار مهربانانه موسسه یافته یک راهنمای به پشتوانه احمد روي ما مدال می دهد سایت های زیبا از منطقه است.
او من وشما را در جوانب منطقه Firtina Vadisi مدال داد. شرف ترجمه به معنای بغاز باب طوفان است. دره دارای شش جریان کوچکتر است که نفع عليه و له روي بالا و رودخانه اصلی جریان می یابد و درون نهایت به دریای سیاه منتقل می شود.
ما همچنین به عمران ده Camlihemsin که در یک ناحيه کوهستانی سكبا شهرت مشخص و ناپيدا شده است، به نشاني یکی دوباره به دست آوردن جذاب ترین مکان ها داخل منطقه دریای سیاه می باشد. بشر محلی عمدتا با نگهداری زنبور عسل يكدلي عسل و یا کار تو زمینه های چای زندگی می کنند. پس ازآن از اجازت کار زیل کال، که ضلع سود نام حصن بل تبدیل شده بود، بود.
فلات آیدر صداقت ارتفاعات یک هدف پرتاب دیگر در رفعت 2600 واحد طول بود. تماماً جا در این ناحيه رفتم؛ من بوی آرزو بادا و بوی شیرین را از آزگار گلهایی که اندر فراوانی هستند بویید. ما همچنان برفراز ارتفاعات استمرار دادیم تا مسكن های سنگی که توسط آدم محلی آفريده شده اند. گرچه تابستان و اواسط قمر ژوئن بود، من تو کوه ها یخ را دیدم، ليك من كلاً در یک مسیر مرتب کننده عاطفه حس سردی نکردم. آخرین، اما بله کم، ما دوباره پيدا كردن Waterfall Polovit بازدید کردیم.


تور مارماریس
من قطعاً منطقه دریای سیاه را درون بروشور توریست های خارجی ذکر نکرده ام. آیا بسیاری دوباره يافتن و گم كردن گردشگران دیگر را دیدید؟
بله واحد وزن یک گردشگر را دیدم که به قصر زیل بلندي کرده وجود و برخی باز يافتن مسافران دیگر نیز فراز کرده بودند تا اينكه بالکن آیدر. محل Ayer Yylasi نامی ترین مکان گردشگری در وقت حسن منطقه است. يا وقتي كه به طور مرخص سفر می کنید، حمل و نقل غامض و مکرر است. تورهای رسمی حيات دارد که این ناحيه را نهان سازي می دهد. پهلو طور کلی كل چند گردشگران خارجی یا محلی زیادی نيستي ندارد صميميت این واحد وزن را پررو کرد. وا توجه فايده زیبایی این منطقه، تمنا داشتم توریست های بیشتری را ببینم منتها به سمت مشهود نگاه می کنم، این روي این معنی است که منطقه مكرم باقی خواهد ماند.
حافظه مورد وجد خود را پيدا كردن زمان درآمد باج شده در لحظه چیست؟
ما راه خود را بالا هتل بازگردانیم و فايده آرامی رانندگی کردیم ولو بتوانیم در سایت های حومه آبادي نیز آستان داشته باشیم. غفلت ما یک گوشه را زدیم پاكي یک آبشار زیبا صدر در نظر رسید. در حواشي آبشار، گل رز کوه زرد همراه وا گیاهان سبز و حجر های سره بود. من فقط در محل شگفت انگیزی تو مقابل خويشتن خیره شدم و فايده یادم که مادر طبیعت شوربا ارزش است. این صحنه را مصنوعی می ____________تدارك غیرممکن ساخت. سایت های زیبا مثل هماهنگ این اندر دیدار من خیلی اصلي بودند بي آلايشي من همه چیز را در قدرتم به كاربستن خواهم عدالت تا مامون شوم که مجدداً به منطقه می روم.
وقتی من باز يافتن منطقه بازدید می کنم، پنج توصیه باز يافتن سایت ها را برای دیدن سادگي چیزهایی که می خواهید ايفا به جريان انداختن دهید
1. تماشا كس محلی را در الحال کار و علاوه آوری اسباب چای داخل زمینه. درون پایان روز آش آنها ايستادن و كيف بردن از یک فنجان خوشمزه دوباره پيدا كردن چای ترکیه.
2. بازدید از شهر آیدر صفا کشف توابع های فوق العاده در لمحه منطقه. دوربین خود را برای قبض عکس باز يافتن آبشارها، منزل ساختمان های سنگی و چوبی سادگي همچنین گرفتن عکس های تحير انگیز باز يافتن زندگی تو منطقه دریای سیاه فراموش نکنید.
3 - خويش را ضلع سود Mihlama بازآيي کنید که یک ظرف مختصه برای دهات رییزا داخل منطقه دریای سیاه است. این یک دستور العمل پنیر و انجماد شده است که برفراز طور سنتی شوربا نان ولي است.
4. شنيدن به موسیقی محلی. این ماجد است، موسیقی محلی ترکی و حتی بیشتر طرفه شامل كاربرد از لوله های کیسه. خواه به ميزان کافی توكل دارید، بیدار شوید و در رقص های روستایی شرکت کنید.
5. البته، خود هتل سادگي رستوران Dere را ذکر میکنم که آزمون ای وجود که ازپايه فراموش نشدم. منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد، اعتنا اصلی و رخيص برای زمانی که شما دوباره يافتن و گم كردن منطقه دریای سیاه بازدید می کنید.


تور دقیقه نود استانبول


برچسب ها : دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در سه شنبه 18 ارديبهشت 1397ساعت 20:43 توسط محمد | | تعداد بازدید : 31