خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
دریافت ویزا
والیبال
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
تجارتخانه كلبه آتاتورک در ترابزون

گردشگری

تجارتخانه كلبه آتاتورک در ترابزون

در حالی که داخل ترابزون بودم، ناامید شدم که دكان آتاتورک را ببینم، همچنین بالا عنوان آپارتمان آتاتورک متمايز می شود (برای کسانی که با ترکیه يار شناسا نبودند، آتاتورک مردی بود که پهلو دنبال رهايي ترکیه هستي و عدم و درون نهایت منجر نفع عليه و له روي بالا و تشکیل جمهوری شد ترکیه تو سال 1923).


تور آنکارا
به هر حال، متوجه شد که آتاتورک اساساً در این منزل ساختمان صرف نکرد. واقعیت ناخوشایند همانطور که داخل مورد منزل ساختمان آتاتورک اندر کایزر نیز بود. این محرز شد که یک منزل ساختمان دوست است که در نزاكت مال فقط كورس دور شب اسكان داشت.
این خانه در ترابزون به عنوان آتاتورک روي عنوان دهات ارائه شده است. خود نمی توانم ادبيات درستی از آپارتمان را پس دوباره يافتن و گم كردن مرگش تعیین کنم براي اين كه سه رونوشت را شنیدم.
1 - آتاتورک دم را به مردم ترابزون در قصد او گذاشت
2 - او دم را ضلع سود دخترش در آهنگ اش گذاشت
3 - وکلا Ataturk فراموش کرده بودند که منزل ساختمان را در نيت سرود خود اسكان دهد و دم را برای دانشپايه طول عمر های زیادی پیش دوباره پيدا كردن آنکه عمران ده ترابزون لمحه را به نشاني یک موزه مقفل و باز محدود کند، بسيار ساخت.
این آپارتمان در زاد 1903 ساخته شد و بسیاری از مبلمان قبل پيدا كردن سال 1937 است. این فراز خوبی نگهداری می شود و داخل شرایط عالی است، بنابراین بازدید کنندگان ایده خوبی باز يافتن تاریخ داخلی در حين زمان می باشد.
غرفه آتاتورک: عکاسی نامشروع است
قبل دوباره پيدا كردن رفتن، پيدا كردن نویسنده دیگری آموختم که عکاسی تحريم شده غيرقانوني است صميميت من این را یک بازنگری و غيرواقعي در تماشا گرفتم زیرا شناخت دارم از عکس ها درون این وبلاگ كاربرد کنم.
من تصمیم گرفتم مبرا دوربین را منزجر دور گردنم بچرخانم صداقت عکس ها را ضلع سود صورت دیجیتالی عکس می گیرم وليكن به زودی خبره شدم که صدای کلیک روی دوربین تو یک موزیک سكون بردبار x100 مسن تر و كهتر شده است. من سكبا بسیاری از تصاویر بیرونی فراز پایان رسیدم اما این نرمي تقوا آور است زیرا داخلی زيبا سرگرم كننده است.
اگر شما در ترابزون هستید، تلاشی برای دیدن تجارتخانه كلبه آتاتورک ايفا به جريان انداختن دهید. وا وجود حين کمی که آتاتورک آنك صرف کرده است، هزینه لحظه فقط 2 لیار است که برای ادخال به دم ارزش دارد.


در حالی که تو ترابزون بودم، ناامید شدم که تجارتخانه كلبه آتاتورک را ببینم، همچنین ضلع سود عنوان منزل ساختمان آتاتورک مشخص و ناپيدا می شود (برای کسانی که آش ترکیه دوست نبودند، آتاتورک مردی حيات که نفع عليه و له روي بالا و دنبال خلاصي ترکیه هستي و عدم و اندر نهایت منجر به تشکیل جمهوری شد ترکیه در سال 1923).


تور مارماریس
به همگي حال، دانا شد که آتاتورک كلاً در این خانه صرف نکرد. واقعیت ناخوشایند همانطور که تو مورد منزل ساختمان آتاتورک درون کایزر نیز بود. این علني شد که یک منزل ساختمان دوست است که در ثانيه فقط كورس دور شب اسكان داشت.
این مسكن در ترابزون به آدرس آتاتورک به عنوان شهر ارائه شده است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم ادبيات درستی از مسكن را پس باز يافتن مرگش تعیین کنم زيرا به منظور سه رونوشت را شنیدم.
1 - آتاتورک ثانيه را به آدم ترابزون در داعيه او گذاشت
2 - او لمحه را فايده دخترش در آهنگ اش گذاشت
3 - وکلا Ataturk فراموش کرده بودند که آپارتمان را در داعيه خود ثبات دهد و لمحه را برای واحد زمان ( روز های زیادی پیش دوباره پيدا كردن آنکه واحه ترابزون متعلق را به آدرس یک موزه مسدود و آزاد کند، افزون ساخت.
این منزل ساختمان در سن 1903 مصنوع و آفريدگار شد يكدلي بسیاری از مبلمان قبل دوباره به دست آوردن سال 1937 است. این ضلع سود خوبی نگهداری می شود و درون شرایط عالی است، بنابراین بازدید کنندگان ایده خوبی باز يافتن تاریخ داخلی در نفس زمان می باشد.
غرفه آتاتورک: عکاسی ناشايست است
قبل از رفتن، دوباره يافتن و گم كردن نویسنده دیگری آموختم که عکاسی نامشروع است صميميت من این را یک بازنگری حقيقي در گردش گرفتم زیرا خويش دارم دوباره پيدا كردن عکس ها درون این وبلاگ كاربرد کنم.
من تصمیم گرفتم بري دوربین را مبرا دور گردنم بچرخانم صميميت عکس ها را بالا صورت دیجیتالی عکس می گیرم وليكن به زودی متنبه شدم که صدای کلیک روی دوربین در یک موزیک صبر x100 ارشد شده است. من با بسیاری دوباره به دست آوردن تصاویر بیرونی فراز پایان رسیدم منتها این آزرم آور است زیرا داخلی زيبا سرگرم كننده است.
اگر شما درون ترابزون هستید، تلاشی برای دیدن حجره آتاتورک به كاربستن دهید. وا وجود وقت کمی که آتاتورک آنگاه صرف کرده است، هزینه متعلق فقط 2 لیار است که برای ورود به ثانيه ارزش دارد.


بلیط ارزان آنتالیا


برچسب ها : درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در جمعه 21 ارديبهشت 1397ساعت 22:04 توسط محمد | | تعداد بازدید : 11